Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tureckie konto na PBE bez złożenia podania


Xaariel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To się ciesz . Masz konto na PBE, jak nie trollujesz . Chociaż wydaje mi się ze jestes trollem

Opublikowano

Sami do Ciebie nie napisali, skoro masz konto z 3 lvl'em, słabo. 

 

Oni wybierają po określonych wartościach, jeśli Twoje konto spełnia wymagania. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Sami do Ciebie nie napisali, skoro masz konto z 3 lvl'em, słabo. 

 

Oni wybierają po określonych wartościach, jeśli Twoje konto spełnia wymagania. 

post-928055-0-48524900-1427981327_thumb.png

post-928055-0-63993400-1427981435_thumb.png

­

Nick to 'jestem rudy' lookacje, turecki server.­

 

Jak ktos ma watpliwosci co do mojego nicku (ze to nie ja), to moge sie zalogowac i zaprosic.

 

@Secretly

Opublikowano

@Xaariel

 

Jednak się myliłem :) Bo z tego, co mi wiadomo, nie pisali do graczy, a jeśli już, to były przypadki. Chyba, że akurat jakieś wymagania spełniałeś albo byłeś godnym graczem :P

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Również dostałem, w dodatku na zbanowanym koncie :) Dokładnie 2 kwietnia :P A grałem w to 3 lata, mimo bana normalnie założyłem konto i pykam hah :D

Opublikowano

Też mam konto na PBE, z rok temu złożyłem aplikację tak dla beki i po kilku tygodniach dostałem konto na PBE xD

 

Tak wgl ile kosztuje tam konto?

 

Nikt nie zna cen, ceny są różne, o ile ktoś sprzedaje tam konto. Dostać się tam jest obecnie bardzo ciężko. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

0BYuYdm.jpg

 

Niech nikt nie mówi że oni patrzą na osiągnięcia i tak dalej, na tym koncie mam bana od 3 miesięcy a grałem pewnie raz w ciągu pół roku, losują wszystkich którzy się zapisali i tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...